Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

20. kolo, zápas číslo 135, odehrán dne 10.02.2019, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsHC Šneci
6:3
(2:1, 2:0, 2:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:43 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:0
06:02 Vaníček ZdeněkHC Šneci1:1
06:44 Zmeškal Jindřich (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 2:1
 Čas  Trest  Tým
01:29 Hrudník Zdeněk 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:04 Dvořák Filip (v osl.) SEKO Olomuc 3:1
22:27 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 4:1
 Čas  Trest  Tým
15:09 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
17:39 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
19:14 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
24:51 Müller Ivo TSHC Šneci
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:28 Hofr Aleš (Hönsch Radek)HC Šneci4:2
33:16 Dvořák FilipSEKO Olomuc 5:2
33:58 Dvořák FilipSEKO Olomuc 6:2
34:28 Hönsch Radek (Novotný David)HC Šneci6:3
 Čas  Trest  Tým
29:32 Hönsch Radek 1.minHC Šneci
36:54 Vaníček Zdeněk 1.minHC Šneci
38:35 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U5050
Hrudník ZdeněkU0001
Jurdič Jan -(DR)U0111
Kalamár TomášU0110
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Lón RadekO0000
Neuman TomášU0110
Válka Jan -(DR)O0001
Zmeškal Jindřich -(DR)O1010
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0000
Čep LiborO0000
Hofr AlešO1012
Hönsch Radek -(DR)U1121
Müller Ivo -(DR)U0001
Novotný DavidU0110
Ondruška PetrO0000
Rotrekl Marek -(DR)U0000
Štěpánek JaroslavB0000
Vaníček Zdeněk -(DR)U1011

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníDelfíni-Bohuňovice6:3
Zobraz komentář k utkání1Kaprodrom-Věrovany3:4
Zobraz komentář k utkání1Cénci-Olšany5:4
Zobraz komentář k utkání2SEKO-Týnec7:10

Nejbližší zápasy

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 24 42
2 Tiens Kosi 24 41
3 Cénci Horka 23 37
4 Šneci 23 35
5 Delfíni Blatec 24 23
6 Velký Týnec  24 21
7 Bělkovice 24 18
8 HC Bohuňovice 24 17
9 Novosady  24 17
10 Orli Štěpánov 24 17
11 Medvědi Charváty 24 16
12 Věrovany 24 16
13 Olšany  24 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT2372+33105
HönschUJZ2059+3291
JurdičLUT2353+3588
HavalaBOH2053+2982
NovosadAQU2240+3272