Oficial web
OAHL.cz


Autoři branek a komentář k utkání

20. kolo, zápas číslo 135, odehrán dne 10.02.2019, Šternberk od 18:00
SEKO Olomuc vsHC Šneci
6:3
(2:1, 2:0, 2:2)

  1. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
02:43 Dvořák Filip (Jurdič Jan)SEKO Olomuc 1:0
06:02 Vaníček ZdeněkHC Šneci1:1
06:44 Zmeškal Jindřich (Neuman Tomáš)SEKO Olomuc 2:1
 Čas  Trest  Tým
01:29 Hrudník Zdeněk 1.minSEKO Olomuc 
 
  2. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
16:04 Dvořák Filip (v osl.) SEKO Olomuc 3:1
22:27 Dvořák Filip (Kalamár Tomáš)SEKO Olomuc 4:1
 Čas  Trest  Tým
15:09 Válka Jan 1.minSEKO Olomuc 
17:39 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
19:14 Hofr Aleš 1.minHC Šneci
24:51 Müller Ivo TSHC Šneci
 
  3. třetina
 Čas  Gól (asistence)  Tým  Stav
26:28 Hofr Aleš (Hönsch Radek)HC Šneci4:2
33:16 Dvořák FilipSEKO Olomuc 5:2
33:58 Dvořák FilipSEKO Olomuc 6:2
34:28 Hönsch Radek (Novotný David)HC Šneci6:3
 Čas  Trest  Tým
29:32 Hönsch Radek 1.minHC Šneci
36:54 Vaníček Zdeněk 1.minHC Šneci
38:35 Jurdič Jan 1.minSEKO Olomuc 

Hráči účastnící se utkání
 Domácí : SEKO Olomouc
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Dvořák Filip -(DR)U5050
Hrudník ZdeněkU0001
Jurdič Jan -(DR)U0111
Kalamár TomášU0110
Klár Jan -(DR)O0000
Kráčmar PavelB0000
Král DavidU0000
Lón RadekO0000
Neuman TomášU0110
Válka Jan -(DR)O0001
Zmeškal Jindřich -(DR)O1010
Šneci : Hosté 
 Jméno  Post  G   A   B   TM 
Burda Jiří -(DR)O0000
Čep LiborO0000
Hofr AlešO1012
Hönsch Radek -(DR)U1121
Müller Ivo -(DR)U0001
Novotný DavidU0110
Ondruška PetrO0000
Rotrekl Marek -(DR)U0000
Štěpánek JaroslavB0000
Vaníček Zdeněk -(DR)U1011

  -přidej komentář-

Kniha návštěv

Dnes vloženy: 0 článků

Aktuální výsledky

Zobraz informace k utkáníVěrovany-Olšany5:2
Zobraz informace k utkáníMedvědi-Týnec2:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Bohuňovice7:5
Zobraz informace k utkáníKaprodrom-SEKO1:9
Zobraz informace k utkáníSEKO-Šneci6:3
Zobraz komentář k utkání1Tiens-Kaprodrom2:1
Zobraz komentář k utkání1Bohuňovice-Orli11:3

Nejbližší zápasy

So 23.02. od 18:00|Šternberk
Týnec vs Věrovany
So 23.02. od 19:30|Šternberk
Olšany vs Delfíni
So 23.02. od 20:00|Prostějov
SEKO vs Bohuňovice
Ne 24.02. od 18:00|Šternberk
Tiens vs Bělkovice
Ne 24.02. od 19:30|Šternberk
Cénci vs Kaprodrom
Ne 03.03. od 18:00|
Bělkovice vs SEKO
V 09. týdnu|Uničov
Šneci vs Bohuňovice

Aktuální pořadí

Mužstvo  Zap  B 
1 SEKO Olomouc 19 34
2 Tiens Kosi 19 32
3 Šneci 19 30
4 Cénci Horka 18 29
5 Novosady  20 17
6 Velký Týnec  20 16
7 HC Bohuňovice 18 15
8 Orli Štěpánov 20 15
9 Bělkovice 20 15
10 Delfíni Blatec 18 14
11 Medvědi Charváty 20 13
12 Olšany  20 10
13 Věrovany 19 10

TOP 5 nej

Jméno Tým  Z  G+A  B 
DvořákLUT1854+3084
HavalaBOH1647+2370
HönschUJZ1642+2567
JurdičLUT1842+2365
NovosadAQU1828+2553